Netter Anatomi Atlası

Netter Anatomi Atlası Renkli Türkçe PDF İndir

Netter Anatomi Atlası Renkli Türkçe PDF konumuzda atlas tanıtımı ve anatomi nedir başlıkları bulunmaktadır. Netter anatomi atlasını ve diğer anatomi atlaslarını Tıp Kitapları PDF arşivi konumuzda bulabilirsiniz.

Tıp Kitapları ve Anatomi Atlas arşivine gitmek için yandaki bağlantıya tıklayın: Netter Anatomi Atlası

Frank H. Netter Anatomi Atlası Tanıtımı

MD’nin 25 yıl süreyle mükemmeliyet altın standardı olan Frank H. Netter, İnsan Anatomisi Atlası, klinisyenlerin bakış açısıyla insan vücudunun eşsiz görüntülerini net ve parlak detaylarla sunuyor. Anatomik ilişkilere ve klinik açıdan ilgili görüşlere vurgu yaparak Dr. Netter’in çalışmaları, anatomiyi anlamak için tutarlı, kalıcı bir görsel kelime hazırlıyor ve günümüzde tıbba nasıl uygulandığını anlatıyor.

Anatomiyi, seçkin tıbbi illüstratör Frank H. Netter, MD tarafından yaratılan, yüzlerce zarif, elle boyanmış illüstrasyonlar ile klinik perspektiften görüntüleyin.
Öğrenmeyi optimize etmek ve insan anatomisinin en zor yönlerini bile açıklığa kavuşturmak için Netter’e güvenen tıp ve sağlık öğrencileri ve profesyonellerinin topluluğuna katılın. Kapsamlı etiketleme uluslararası anatomik standart terminoloji olan Terminologia Anatomica’yı kullanır ve Atlas’ın her yönü klinik anatomi ve anatomi eğitim uzmanları tarafından gözden geçirilir ve denetlenir. Danışmanlık Editörleri şunları içerir: John T. Hansen, PhD; Brion Benninger, MD, MS; Jennifer Brueckner-Collins, PhD, Todd M. Hoagland, PhD ve R. Shane Tubbs, MS, PA-C, PhD.
Göğüs lenf drenajı da dahil olmak üzere Dr Carlos Machado’nun tüm yeni tablolarıyla anatomiyi görselleştirmek zorunluluğu ile ilgili benzersiz perspektifleri keşfedebilirsiniz; Pterygopalantine fossa; Orta kulak; Karotis arterinin yolu; Ve posterior diz, artı ekstremite arterlerinde yeni plakalar ve yeni radyolojik görüntüler.
Her bir bölümün sonundaki Kaslar Tablosu eklerini de içeren, bölgeye göre görsel görsellerle zorlu yapılar.
Öğrenci Danışma erişimi, kendinden test egzersizleri olarak biçimlendirilmiş seçilmiş resimler de dahil olmak üzere etkileşimli araçlar ve kılavuzlardan oluşan bir paketi içerir; Diseksiyon videoları; çoktan seçmeli sorular; Resimli eksenel enine kesitler ve kaydırma parçaları; Anahtar Nokta Anatomi Kılavuzları; Önceki baskılardan ek plakalar; ve dahası.

Anatomi Nedir?

Anatomi, canlıların yapılarının tanımlanması ve tanımlanmasıdır. Anatomi, insan anatomisi, zootomi (hayvan anatomisi) ve fitotomi (bitki anatomisi) olmak üzere üç geniş alana ayrılabilir biyoloji ve tıbbın bir dalıdır.

Anatomi kelimesi Yunan anadeni “yukarı” ve tome – “kesme” anlamını taşır. Anatomi özellikle geçmişte diseksiyona bağlı olmuştur. Yunanca ve Latince “anatomi” ve “diseksiyon” kelimeleri neredeyse aynı anlamlara sahiptir. Her iki sözcük benzer kökene sahip olsa da, diseksiyon anatomik bilim tekniği olarak kalırken, anatomi kendi disiplini haline gelecek şekilde gelişmiştir.

Anatomi, Brüt Anatomiye (makroskopik anatomi) ve Mikroskopik Anatomi’ye ayrılabilir.

İnsan Anatomisi

İnsan anatomisi Histoloji ve kaba insan anatomisi de dahil olmak üzere insan anatomisi, insan vücudunun yapılarının incelenmesidir.

Çoğu sağlıkla ilgili çalışmalar, brüt anatomi ve histolojide bazı veya kapsamlı bir eğitim gerektirir. Örnekler, sağlık görevlisi olmaya hazır insanlar, fiziksel terapistler (İngiltere: fizyoterapistler), mesleki terapistler, tıp doktorları, ortotistler, protezciler ve biyolojik bilim adamlarıdır.

Tıp öğrencileri, cadavers diseksiyon ve teftiş gerektiren pratik bir anatomik çalışma yapmak için, gerekli olacak.

Netter Anatomi Atlası Renkli Türkçe PDF İndir kitabının indirme işlemini başlatmak için aşağıda ki linklerden birini tercih edebilirsiniz
Antivirus test sonucu: Dosya temiz, güvenle indirebilirsiniz

Netter Anatomi Atlası Renkli Türkçe PDF İndir Direkt Link
Netter Anatomi Atlası Renkli Türkçe PDF İndir Alternatif Link 1

Yazar: admin

1 thought on “Netter Anatomi Atlası Renkli Türkçe PDF İndir

    ahmet

    (08/07/2017 - 12:22)

    kardeş pdf linki nerde???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir