Barış Muslu - Beynine Format At

M. Barış Muslu – Beynine Format At PDF İndir

M. Barış Muslu ismindeki Beynine Format At kitabının yazarı bu eserde hedeflerinize ulaşmanız için yapmanız gerekenin beyninize format atmanız gerektiğini söylüyor. Barış Muslu bu eserinin diğer kişisel gelişim kitaplarındaki klasik sözlerden oluşmadığını iddia ediyor. “Pozitif düşün hayallerini gerçeğe çevir” gibi alışılmış tarzda bir eser olmadığını söylüyor. Kendi yöntemini ise gerçek bir temizlik operasyonu olarak isimlendiriyor. Bu saçma bilgilerin olabileceği kitap ile ilgili herhangi bir tavsiyemiz yoktur.

Psikoloji

Psikoloji, bilinçli ve bilinçdışı deneyimlerin yanı sıra düşünceyi de kapsayan davranış ve zihin çalışmasıdır. Genel ilkeler belirleyerek ve belirli vakaları araştırarak bireyleri ve grupları anlamayı amaçlayan bir akademik disiplin ve bir sosyal bilimdir. Bu alanda profesyonel bir uygulayıcı veya araştırmacıya psikolog denir ve bunlar sosyal, davranışsal veya bilişsel bilim adamı olarak sınıflandırılabilir. Psikologlar, zihinsel işlevlerin bireysel ve toplumsal davranıştaki rolünü anlamaya ve bilişsel işlevlerin ve davranışların altında yatan fizyolojik ve biyolojik süreçleri araştırmaya çalışırlar.

Link kaldırıldı.

M. Barış Muslu – Beynine Format At PDF İndir kitabının indirme işlemini başlatmak için aşağıda ki linklerden birini tercih edebilirsiniz
Antivirus test sonucu: Dosya temiz, güvenle indirebilirsiniz

M. Barış Muslu – Beynine Format At PDF İndir Direkt Link
M. Barış Muslu – Beynine Format At PDF İndir Alternatif Link 1

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir