Eski Uygur Türkçesi Dersleri PDF İndir – Serkan Şen

Eski Uygur Türkçesi Dersleri AÖF kitabını PDF İndir seçeneği ile görüntüleyebilirsiniz. Aşağıdaki cevapla panelinden yorum yapın. Şimdilik farklı bir kitap var. Talep olursa link yenilenecektir.

Eski Uygur Türkçesi Hakkında

Uygurlar Doğu ve Orta Asya’da yaşayan bir Türk etnik grubudur. Bugün Uygurlar, resmi olarak tanınmış 55 etnik azınlıktan birinin bulunduğu Çin’in Sincan Uygur Özerk Bölgesinde yaşıyorlar.

Sincan Uygurlarının yaklaşık %80’i bölgenin güneybatı kesiminde, Tarim Havzasında yaşıyor. Çin’deki Uygurların en büyük topluluğu olan Xinjiang dışında Taoyuan İlçesi, Hunan’ın güneyinde. Çin’in dışında Kazakistan, Kırgızistan ve Özbekistan’ın Orta Asya ülkelerinde ve Türkiye’de uyuşturucuların önemli diaspora toplulukları var. Daha küçük topluluklar Afganistan, Almanya, Belçika, Hollanda, Norveç, İsveç, Rusya, Suudi Arabistan, Avustralya, Kanada ve Birleşik Devletlerde bulunur.

Eski Uygur Türkçesi Dersleri PDF İndir

Eski Uygur Türkçesi Dersleri PDF İndir – Serkan Şen kitabının indirme işlemini başlatmak için aşağıda ki linklerden birini tercih edebilirsiniz
Antivirus test sonucu: Dosya temiz, güvenle indirebilirsiniz

Eski Uygur Türkçesi Dersleri PDF İndir – Serkan Şen Direkt Link
Eski Uygur Türkçesi Dersleri PDF İndir – Serkan Şen Alternatif Link 1

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir