ABC Of Complementary Medicine

ABC of Complementary Medicine PDF

ABC of Complementary Medicine isimli kitap ücretsiz tıp kitabıdır. Paylaştığımız bu kitap PDF formatında olmakla birlikte ingilizce dilindedir. Çevirisi henüz mevcut değildir, çevrildiğinde Türkçesi de eklenecektir.

Akupunktur, homeopati veya kayropraktik gibi tamamlayıcı tıp tedavileri, tıp dünyasında giderek öne çıkan bir özelliktir. Hastaların giderek artan bir kısmı tamamlayıcı terapiler kullanıyor ve uygulama, geleneksel sağlık uzmanları arasında büyüyor. Bir GP ve tanınmış bir araştırmacı tarafından yazılmış olan Tamamlayıcı Tıp ABC, tamamlayıcı terapileri teşvik edici nitelikte dezavantaja düşüren bağımsız bir bakış açısı sunmaktadır. Kitapların birincil amacı, karar vermede bir kılavuz olarak pratiktir. Yazarlar, akupunkturun hangi koşullarda etkili olduğu gösterildiği gibi bu tür soruları ele alıyor; Tamamlayıcı bir uygulayıcı bir hastayı tavsiyemi görmezden cesaretlendirirse ne yapacağım? Ve: Bir hastayı bir psikologa havale edersem, mediko-yasal pozisyonum nedir? Tamamlayıcı Tıp ABC, klinik uygulamada tamamlayıcı tıbba rastlayan herhangi bir doktora paha biçilmez bir rehber olacaktır.

LINK: ABC of Complementary Medicine PDF

ABC of Complementary Medicine PDF kitabının indirme işlemini başlatmak için aşağıda ki linklerden birini tercih edebilirsiniz
Antivirus test sonucu: Dosya temiz, güvenle indirebilirsiniz

ABC of Complementary Medicine PDF Direkt Link
ABC of Complementary Medicine PDF Alternatif Link 1

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir